Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 24 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Malin SørensenNydalens SK204574
Siri UlvestadNydalens SK206420
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Daniel FløtreNydalens SK193116
Jørgen FrøydLarvik OK186832
Håvard HagaNydalens SK196740
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Einar MelsomFossum IF183652
Anders NordbergNydalens SK181232
Svein NygårdLillomarka OL206303
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842
Torkil Eide SolstadIL Tyrving159534
Ralph StreetNydalens SK
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Anders VisterNydalens SK209926

H 17-A kort (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Dag HauglandØstmarka OK224500
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Trond HolterMåren OK412942
Rein JørgensenØstmarka OK231306
Morten KarlsenMåren OK400006
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Donatas KontautasOK Moss169814
Christopher LadimOK Moss192251
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Terje MelsomFossum IF151139
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Thomas RoskifteOK Moss501165
Christian SchiveOK Moss207789
Christopher SchiveOK Moss207790
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H/D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Sondre LadimOK Moss192159
Theodor LierIndre Østfold OK186901

Åpen B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Astrid BjørnerødOK Moss198017
Christine BlixÅs-NMBU Orientering80046
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF137229
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Linda FredhOK Moss184147
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor