Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola løp 20

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 20
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 29 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILKort-A181554

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFLang-A195814

Hedrum OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLC-løype187285
Jørgen FjæreHedrum OLLang-A203391
Kristoffer FjæreHedrum OLKort-A203392
Espen JohnsenHedrum OLKort-A182118
Sindre R HoltHedrum OLLang-A203283

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorbjørn VærpKristiansand OKKort-A93939

Larvik OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKKort-A182002
Helle BrathagenLarvik OKKort-A186828
Ida Vår DirdalLarvik OKKort-A207502
Serine Kierulf DirdalLarvik OKC-løype184000
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang-A204203
Sigrid Bakken HamreLarvik OKC-løype199590
Marthe HansenLarvik OKKort-A220724
Elisabeth HesselbergLarvik OKKort-A177541
Ida Sofie HjortlandLarvik OKKort-A209884
Ole Edvard HjortlandLarvik OKKort-A209885
Tobias KristensenLarvik OKLang-A216933
Tom KristensenLarvik OKLang-A177539
Marius LindvallLarvik OKKort-A182040
Jørn SundbyLarvik OKLang-A159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort-A211532
Bjørn Kristian TveteneLarvik OKKort-A160356
Erik ZagarLarvik OKC-løype212309
Mie ZagarLarvik OKKort-A217726
Per Henrik ZagarLarvik OKLang-A217736
Pernille ZagarLarvik OKC-løype212310

OK Skeidi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiLang-A94900
Aleksander Koren HalvorsenOK SkeidiKort-A
Anne Marie Koren HalvorsenOK SkeidiC-løype502234
Elisabeth Koren HalvorsenOK SkeidiC-løype

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnKort-A196723

Porsgrunn OL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine AaltvedtPorsgrunn OLKort-A118727
Morten AaltvedtPorsgrunn OLKort-A127178
Dag AusenPorsgrunn OLLang-A89043
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang-A221108
Une HoltermannPorsgrunn OLKort-A213375
Kay JørgensenPorsgrunn OLKort-A501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLKort-A213424
Eli KlovningPorsgrunn OLC-løype221368
Magne KlovningPorsgrunn OLKort-A203279
Bjørn LiePorsgrunn OLKort-A501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLLang-A480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLLang-A186855
Sara MathisenPorsgrunn OLKort-A229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLKort-A203281
Anna MeenPorsgrunn OLLang-A178035
Atle RemmePorsgrunn OLKort-A186202
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLKort-A187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLKort-A186852
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLLang-A213681
Hanne VassendPorsgrunn OLLang-A203386
Hilde VassendPorsgrunn OLKort-A203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort-A89041

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone StoklandSandefjord OKLang-A188461

Skien OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Richard KirsteSkien OKKort-A195867
Herman Aarstrand KirsteSkien OKLang-A184352
Harald OmlandSkien OKKort-A184463

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018