Påmeldte deltakere til Jonsokløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jonsokløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 11 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora AkselsenKonnerud IL
Erik BerganKongsberg OL184532
Maria BjerkeFossekallen IL216697
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Frida HopeModum OL228428
Andrea Melheim EriksenSturla, IF211925
Adele TeigenKongsberg OL204618
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Kari KollstrømRingerike OL198609
Julie Olsen ByeModum OL212799
Oda OpsethRingerike OL98375
Elise RenardKongsberg OL201982
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Solveig HübschleSturla, IF189150
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette BalnesKonnerud IL228530
Synne Lien GrøtbergKongsberg OL

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kseniya MironavaModum OL63472
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172

D 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL211618
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Larsen AkselsenKonnerud IL
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelandFossekallen IL216689
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Anna Linnea SwärdHadeland OL216647

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene EgerKongsberg OL215112
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Andrea VaneboKongsberg OL208586

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HopeOslostudentenes IK503318
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Aina VienaLarvik OK160318

D 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Kristin EgerKongsberg OL196870
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Isa HeggedalKonnerud IL500011
May Ingela HopeModum OL204656
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Tanja InstanesSturla, IF226658
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Larysa MironavaModum OL63605
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Trine OpsethRingerike OL87529
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Kari StrandKongsberg OL158103
Merete UndelandSturla, IF159614

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Solveig KongsrudModum OL207986
Beth NicolaysenKongsberg OL91446
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
May Jorunn RognlienModum OL87079
Jane RødderKongsberg OL182060
Inger SchibstedRøyken OL179406
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Kjersti StræteRingerike OL79007
Hanne Løver ThonModum OL501171

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari StrandeRingerike OL87520

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Marta StangModum OL231254

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL183843

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Olsen ByeModum OL211926
Oskar HopeModum OL213031
Reidar KollstrømRingerike OL212277
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Endre SandKongsberg OL236449
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Martin TorøKongsberg OL216710

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre KvesethKongsberg OL222317

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Alexander NyhagenFossekallen IL216696

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL502338
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 17-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Peter CarlsenSturla, IF207695
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Åsmund SætherFossekallen IL185905

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar SandenEiker OL96810

H 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Sølve DrageKongsberg OL502238
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Anders Beyer BrattliRingerike OL68114
Mathias DrageKongsberg OL500240
Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK172011
Martin HosetNydalens SK184647
Harald HoviSkien OK184572
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Stig InstanesSturla, IF209843
Stig MellingRingerike OL215004
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Espen RøsteKongsberg OL204757
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Odd StrandKongsberg OL501473
Ola TellesbøHadeland OL229710
Karl Anton UndelandSturla, IF159646

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Helge GrafferRingerike OL205398
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
John HofossHadeland OL503035
Gunnar HopeModum OL212760
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Knut Ivar KollstrømRingerike OL220721
Syver LøkenKongsberg OL178250
Hroar SannaRingerike OL87554
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir DahlRingerike OL87534
Morten DåsnesRingerike OL198537
Roy GjerdingOK Moss197796
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Bård NatvigNittedal OL217340

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Helge LyeIL Tyrving219198
Bård StangModum OL229574

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell GrønhovdModum OL501141
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald LundhaugOK Moss201916

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar DalenRingerike OL192563

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre ThuneRingerike OL68553

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Svend Kristian EidstenSturla, IF159615
Hilde MoholthKongsberg OL208691

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Kjetil SpangbergKonnerud IL96848

Annonser

IOF Eventor