Påmeldte deltakere til RR2 Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR2 Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 29 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering69113

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering45454
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering211746
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223991

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223924
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ida MonsenEgersund OK38983
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb225254
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Aase SveinsvollGanddal IL200609

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb180485

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb214811
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Kjetil FiskåSveio OL - Orientering221413
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering66355
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Even RolsnesStord Orientering207795
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering96611
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230

H 70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering207815
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Albert NærheimSuldal Orienteringslag217136

H 60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjarne GimreGanddal IL200598
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering66228
Kjell SvihusGanddal IL501674

D 60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britt RameckersHaugesund IL Orientering66011

Annonser

IOF Eventor