Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 6 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

D/H-10N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Emil HeksemFana IL
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL211881
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Emilie SolvikGneist, IL500167
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miranda KaufmannBergens TF229519

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen MadsenAskøy OL213160

Åpen N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EikelandBergens TF
Ørjan KarlsenAskøy OL197154
Roland KaufmannBergens TF229658
Bjørge SolliAskøy OL203381

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Heldal HersvikFana IL224147
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Idun HeklandIL Gular213259
Iris SkageGneist, IL204738
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard DaleTIF Viking223586
Oskar HeksemFana IL213413
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Erlend WollanFana IL213452

Åpen C (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett223865
Rune AasenVaregg Fleridrett
Amalie DaleTIF Viking236443
Jan Inge DaleTIF Viking236342
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Mette GurvinFana IL195838
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Yola KeenlysideGneist, IL
Ingrid RollFana IL187032
Artem SapontzisGneist, IL
Margrete SolvikGneist, IL500046
Eivind StrandenesFana IL225012
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett

H12-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D12-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Therese Gurvin SkaalandFana IL206357

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Annhild FetveitFana IL213415
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Torild MyrliTIF Viking208566
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
May-lill DammTIF Viking220770
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Ragnar KayserFana IL207632
Erling Bell LysakerFana IL94932
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Hanne DaltveitFana IL221834
Nina GogaBergens TF184202
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Karianne StrømmeTIF Viking235225

H50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Kjetil DammTIF Viking215576
Sigurd EiknerFana IL179948
Lars FjellangerFana IL168854
Egil KarlsenAskøy OL197044
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF226059
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL146598
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL235218
Per Olaf TangenFana IL184553
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle NordeideGneist, IL211077

H17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Bård HeklandIL Gular92585
Geir HeksemFana IL91590
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Brage HellenTIF Viking185964
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Magne KnudsenGneist, IL207802
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Knut UtneFana IL222547

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett409340
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868

Annonser

IOF Eventor