Påmeldte deltakere til Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

D/H-10N (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Dorthea Hennø HaugenFana IL223745
Magnus Hennø HaugenFana IL
Emil HeksemFana IL
Otto Berg LindemarkVaregg Fleridrett
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL211881
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Peter StoltzVaregg Fleridrett
Astrid Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett202224
Eirin Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett202300
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Axel TveitVaregg Fleridrett221377
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miranda KaufmannBergens TF229519

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard DaleTIF Viking223586

D13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie DaleTIF Viking
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771

Åpen N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett186115
Anders Nydal HaugenFana IL
Roland KaufmannBergens TF229658
Frode LindemarkVaregg Fleridrett
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Bjørge SolliAskøy OL203381
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Andrea Hennø HaugenFana IL225059
Idun HeklandIL Gular213259

H11-13 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Andreas GarforsIL Gular212049
Marius GuibertTIF Viking223649
Olve HeklandIL Gular212401
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583

Åpen C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Astri Ese HoleBergens TF226153
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Yola KeenlysideGneist, IL
Vita MeleshkoKlubbløs
Elise RognsvågUmeå OK
Ingrid RollFana IL192922
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H12-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903

D12-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL158529
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Nina SoligardBergens TF217014
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

D65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

Åpen B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF63734
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
May-lill DammTIF Viking220770
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Bjarte HandelandBSI - Orientering229647
Ragnar KayserFana IL207632
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Lars RøttingenIL Gular502438
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering60904
Volodymyr VasylentsevKlubbløs

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Lars EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418

D17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Hanne DaltveitFana IL221834
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Nina GogaBergens TF184202
Kristine GrønlundFana IL177282
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Liv OrmbergGneist, IL62532
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ina Hopland SkageGneist, IL82590

H50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Audun BraatenKlubbløs220775
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Knut GjestemoenBergens TF74946
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Håkon MogstadFana IL133167
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF226059
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Rune StadsnesIL Gular187280
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Dagfinn HoleBergens TF216755
Arild Frank OlsenBergens TF208750
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard AuglandBergens TF213689
Kaspar AuglandBergens TF213716
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Bård HeklandIL Gular92585
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett

H17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Geir HeksemFana IL91590
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Gard E. JørgensenGneist, IL411993
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Magne KnudsenGneist, IL207802
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Anton MeleshkoKlubbløs
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Tormod SkaugeIL Gular202182
Jan SteinegerGneist, IL146598
Martin StustadKlubbløs204754
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kirsti LysakerFana IL211312
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868

Annonser

IOF Eventor