Påmeldte deltakere til Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 25 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

D/H-10N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Dorthea Hennø HaugenFana IL
Emil HeksemFana IL
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Emilie SolvikGneist, IL500167
Håkon SolvikKlubbløs226197
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Peter StoltzVaregg Fleridrett
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miranda KaufmannBergens TF159312

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular123890
Marius GuibertTIF Viking223649

D13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea Hennø HaugenFana IL
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb66712

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Velle SivertsenBergens TF60881

Åpen N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Anders Nydal HaugenFana IL
Gard E. JørgensenGneist, IL411993
Rannveig SolliAskøy OL500609
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Iris SkageGneist, IL204738
Mariell SkageGneist, IL226196
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Erlend WollanFana IL213452

Åpen C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Ragnhild Marie BøeFana IL200673
Kristine GrønlundFana IL177282
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Yola KeenlysideGneist, IL
Ingrid RollFana IL192922
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett

H12-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Artem SapontzisGneist, IL

D12-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Nina SoligardBergens TF217014
Eli VerstoIL Gular195736

D65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Eva KrzywinskiBergens TF
Kari NatåsBergens TF209743
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
May-lill DammTIF Viking220770
Sindre EkrheimBergens TF165469
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL124850
Ragnar KayserFana IL207632
Erling Bell LysakerFana IL94932
Stig MjelstadTIF Viking185875
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Margrete SolvikGneist, IL500046
Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Lars EvensenGneist, IL192267
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209745
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Nina GogaBergens TF184202
Siri KollerudLillomarka OL198836
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Liv OrmbergGneist, IL62532
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Karianne StrømmeTIF Viking235225

H50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Ove DrangeVaregg Fleridrett67335
Rune ErdalSamnanger IL228103
Lars FjellangerFana IL168854
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Håkon MogstadFana IL133167
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Per HauglandÅrstad IL211480
Dagfinn HoleBergens TF216755
Harald LyngtunFana IL199758
Magnus NatåsBergens TF170836
Arild Frank OlsenBergens TF208750
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640
Tor SørevikTIF Viking184632
Per Olaf TangenFana IL184553
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AksnesIL Gular86918
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Marian KjellevoldIL Gular188769
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Geir HeksemFana IL91590
Tom JohannessenGneist, IL204707
Scott JuvikIL Gular224274
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Sturle NordeideGneist, IL211077
Tore NymarkAskøy OL192524
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923

Annonser

IOF Eventor