Påmeldte deltakere til Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 145 påmeldte deltakere.

D-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947

D13-15 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D16-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Hanne DaltveitFana IL221834
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

D19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Annhild FetveitFana IL213415
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Siri KollerudLillomarka OL198836
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Karianne StrømmeTIF Viking235225

D40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Nina GogaBergens TF184202
Britt KarlsenAskøy OL197152
Marian KjellevoldIL Gular188769
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211309
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari NatåsBergens TF209743
Marit NipenGneist, IL158529
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF217014

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Miranda KaufmannBergens TF159312
Yola KeenlysideGneist, IL
Kirsti LysakerFana IL211312
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Jonas BrackeTIF Viking223823
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett186115
Kirill EikangerGneist, IL212188
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Are Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb212764
Eskil Habbestad LekvenOs Orienteringsklubb212024
Emil Øye KragsethIL Gular212315
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Knut Indrehus VikaneIL Gular145315

H-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

H13-15 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars EvensenGneist, IL192267
Andreas GarforsIL Gular212049
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Artem SapontzisGneist, IL
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Erlend EkerhovdFana IL
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Birk Bell LysakerFana IL211313
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209745
Johan Indrehus VikaneIL Gular145313

H19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Geir HeksemFana IL91590
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Lars RøttingenIL Gular

H40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Jan Erik ClaussenFana IL501382
Kjetil DammTIF Viking215576
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore NymarkAskøy OL192524
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921
Eirik VikaneIL Gular401008

H60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Knut GjestemoenBergens TF74946
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Egil KarlsenAskøy OL197044
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Erling StrandBergens TF186000

Annonser

IOF Eventor