Påmeldte deltakere til Nattcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: onsdag 13 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

DA (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868

HA (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Kjetil DammTIF Viking215576
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL194000
Birk Bell LysakerFana IL211313
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

DB (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren GreveBergens TF211515
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Marit NipenGneist, IL158529
Birte NordeideGneist, IL222092
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Liv OrmbergGneist, IL62532
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Kristine Bog VikaneFana IL213410

HB (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Øistein BøeFana IL200454
Andreas DaleBergens TF206541
Stein Ove DyngelandStatoil BIL221119
Jan HauglandÅrstad IL211518
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Knut HestenesKlubbløs239053
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Tord Bell MykingFana IL225325
Kjell Erik MyreHordaveg BIL192128
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Svein RosselandHordaveg BIL184356
Heikki SavolainenKlubbløs210018
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Martin StustadKlubbløs204754
Matti TorgersenBergens TF201948
Knut UtneFana IL222547

DC (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Siren HoplandGneist, IL195883
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

HC (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL67856
Ragnar KayserFana IL207632
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Magne RaadalFana IL235218
Lars SveenBergenslærerne BIL187123
Jørn TorgersenTIF Viking219114

Annonser

IOF Eventor