Påmeldte deltakere til Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 15 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

DA (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213390
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

HA (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Magne KnudsenGneist, IL207802
Svein LingaIL Gular181793
Birk Bell LysakerFana IL211313
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Heikki SavolainenKlubbløs210018
Harald SodemannUBIL210057
Jan SteinegerGneist, IL146598
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Torgeir StrandFana IL208120
Tor SørevikTIF Viking184632
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

DB (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren GreveBergens TF211515
Kirsti LysakerFana IL211312
Birte NordeideGneist, IL222092
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Liv OrmbergGneist, IL62532
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Kristine Bog VikaneFana IL213410

HB (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Øistein BøeFana IL200454
Stein Ove DyngelandStatoil BIL221119
Jan HauglandÅrstad IL211518
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Knut HestenesKlubbløs239053
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Tord Bell MykingFana IL225325
Kjell Erik MyreHordaveg BIL192128
Ketil NummedalFana IL91688
Svein RosselandHordaveg BIL184356
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Erling StrandBergens TF186000
Martin StustadKlubbløs204754
Matti TorgersenBergens TF201948
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

DC (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Nina SoligardBergens TF217014
Guro SørevikKlubbløs237775

HC (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Per HauglandÅrstad IL211480
Ragnar KayserFana IL207632
Brage Bell LysakerFana IL211903
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Magne RaadalFana IL235218
Lars SveenBergenslærerne BIL187123
Lars Olav ToloGneist, IL
Jørn TorgersenTIF Viking219114

Annonser

IOF Eventor