Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 11 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Herrer (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Alan CherryNydalens SK200459
Fredrik EliassonHalden SK501314
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Håvard HagaNydalens SK88629
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916
Ivar LundanesEmblem IL200904
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Peter NordbrødenHalden SK184944
Ralph StreetNydalens SK
Jørgen VisterHalden SK199492
Filip WadstenHalden SK181865
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Damer (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Hollie OrrHalden SK90516
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Jo ShepherdHalden SK85408

Gutter (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Jenter (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Emma StenbackaVaasan Suunnistajat214900

Åpen mellom (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimHalden SK194508
Dag BrenåsVarteig OL221080
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Markus HolterHalden SK222454
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Øyvind StoksethHalden SK501487
Svend Arne YtterbølHalden SK501367

Åpen kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril FristadHalden SK501118
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Willy GrønstadGimle IF192646
Iliana IlievaHalden SK173098
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Bente LineIndre Østfold OK190571
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Helen PalmerHalden SK190327
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Heidi StoksethHalden SK197722
Anne SørumRingsaker OK500607

Annonser

IOF Eventor