Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 21 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

Herrer (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Fredrik EliassonHalden SK501314
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Daniel FløtreNydalens SK193116
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK222454
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Borger MelsomFossum IF199998
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Mats NordbrødenHalden SK184943
Filip WadstenHalden SK

Damer (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Iliana IlievaHalden SK173098
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Agnes LeoHalden SK181865
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Hollie OrrHalden SK90516
Jo ShepherdHalden SK85408

Gutter (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158423
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Magne SætherFredrikstad SK184529

Jenter (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166

Åpen mellom (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Ingvar BraatenModum OL91370
Dag BrenåsVarteig OL221080
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Lacho IlievHalden SK500250
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Thomas LieFredrikstad SK183732
Terje MelsomFossum IF151139
Peter NordbrødenHalden SK184944
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Øyvind StoksethHalden SK172140
Magne SætherFredrikstad SK201975
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Åpen kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Bodil HelgerudHalden SK158822
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Irene Felde OlaussenHalden SK222541
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Heidi StoksethHalden SK197722
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Annonser

IOF Eventor