Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 15 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte deltakere.

DA (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

HA (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett
Kjetil DammTIF Viking215576
Trond DøskelandFana IL500616
Sigurd EiknerFana IL179948
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Andreas GrønbechAskøy OL211881
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Bjørn HøllelandFana IL211193
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Scott JuvikIL Gular206490
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL194000
Knut A MolvikGneist, IL204734
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Yngve NymarkAskøy OL205945
Andreas NysæterBergens TF226165
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Tormod SkaugeIL Gular202182
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Torgeir StrandFana IL208120
Tor SørevikTIF Viking184632
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Göran WinbladRehns BK209717

DB (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Siren GreveBergens TF211515
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Mai Helen LingaIL Gular487964
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Birte NordeideGneist, IL222092
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

HB (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Øistein BøeFana IL200454
Jan Erik ClaussenFana IL501382
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett204610
Stein Ove DyngelandStatoil BIL221119
Vemund HansenTIF Viking186183
Jan HauglandÅrstad IL211518
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Petter JørgensenGneist, IL226189
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Birk Bell LysakerFana IL211313
Håkon MogstadFana IL217035
Kjell Erik MyreHordaveg BIL192128
Marcel NiederhauserAskøy OL502047
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Sturle NordeideGneist, IL
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Svein RosselandHordaveg BIL184356
Heikki SavolainenKlubbløs210018
Lars S. SkeideFana IL96701
Dag SlettenBergens TF184631
Sturla StemshaugKlubbløs84217
Martin StustadKlubbløs204754
Matti TorgersenBergens TF201948
Knut UtneFana IL222547
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Øyvind VarneGneist, IL226186

DC (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL
May-lill DammTIF Viking220770
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Nina SoligardBergens TF217014
Eli VerstoIL Gular195736

HC (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Ragnar KayserFana IL207632
Harald LyngtunFana IL199758
Brage Bell LysakerFana IL211903
Tord Bell MykingFana IL94926
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

Annonser

IOF Eventor