Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 24 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

N-åpen (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Maja AuneOL Trollelg211677
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203646
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Sofia Johanne BugtenNidarøst OK203651
Karoline DahlFreidig
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Frid FageriFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig185929
Marie FuruhaugByåsen IL
Einar GarsholMalvik IL226086
Eirik GarsholMalvik IL226089
Erlend GrønliFreidig225465
Guro HaalandWing OK223822
Aksel HanssenByåsen IL
Therese HatlenFreidig225368
Hallvard HellevikFreidig180307
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK223593
Clara LeroyerFreidig
Anna Emilie LonaWing OK223821
Odin Bang LukassenWing OK223512
Aksel MardalByåsen IL228469
Eivind MjaalandNidarøst OK203647
Emil Aleksander NolteFreidig
Filip Leonard NolteFreidig188746
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Martin NæveIL Leik160487
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK502896
Maia Ruano StrandWing OK203542
Linnea Skaufel SimensenFreidig203583
Johan SkjærvoldFreidig206039
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Martin Sæther LevinFreidig225527
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560
Eline Jøsang WithWing OK223819
Sondre ØsthusFreidig
Rannveig ØyåsOL Trollelg217738

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke CarlsenByåsen IL
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Silja FuglemMalvik IL211848
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203652
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203652

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elly RøskaftFreidig225505

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig3214061
Vilde Lereim StorliFreidig3653276
Maren VikenByåsen IL3784667

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607
Ella Eriksen KongsvikWing OK
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK
Synne Marie KvammeWing OK
Anna RenolenWing OK
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering
Solveig SæternesByåsen IL
Andrine VikenByåsen IL

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL228553
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Lars Endreseth BaaslandFreidig203628
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Eivind NæveIL Leik160496
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Aksel VikenByåsen IL224821
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494

H 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK212316
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Bogen BrurokFreidig
Wilhelm HatlenFreidig225365
Michael OlsenMelhus IL225123
Morten SkaanesFreidig

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK199653
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK
Einar EideByåsen IL3801479
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Alf Johan FolgerøFreidig3647203
Håkon HolstadFreidig3649894
Mikkel HoltFreidig3597143
Erling Eide HustvedtWing OK3717360
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig3642055
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering3575784
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig3575297
Lars SandstadFreidig3505393
Håvard SingsaasFreidig
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Håkon SæternesByåsen IL
Edvard SørbyFreidig
Jonas VindalWing OK3593530

H 15-20B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig
Jens Husby AftretMalvik IL
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Eskild MyrvangMelhus IL224451
Nikolai RenolenWing OK172166
Sander SandmoMelhus IL225214
Olaf Gilje SanneFreidig212738

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Isak A SæternesByåsen IL501486

Annonser

IOF Eventor