Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 4 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Gun Irene MonsenEgersund OK216918

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK11139

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn HegdalEgersund OK197169

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Tor BrekkenGanddal IL197768
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK141070
Jan HetlandEgersund OK208645
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Arnstein SkrettingEgersund OK168616

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd GarpestadEgersund OK191240
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Edmund UalandEgersund OK148974

Gutter Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Arild OpstadEgersund OK80751
Olav RothGanddal IL206191
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

C- åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK209376

B- åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica HorpestadEgersund OK224977
Knut Endre JacobsenEgersund OK197957

A- åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank HansenEgersund OK187209

Jenter Lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Jenter Mellom (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Jenter Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Elin NorveelGanddal IL181653

Jenter Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger RothGanddal IL213137

Gutter Lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erling MaulandGanddal IL206301
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir SandSUS BIL181660
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Gutter Mellom (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløs229708
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Roger Endre NysethKlubbløs150998
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Eivind RothGanddal IL206192

Annonser

IOF Eventor