Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 31 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 167 påmeldte deltakere.

N-åpen (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Eystein AskeFreidig225496
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Maja Strand AuneOL Trollelg211677
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK223984
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Olav BjørkanByåsen IL225286
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Mathias Årbogen DahlOL Trollelg214400
Magnus Elden EggenWing OK203524
Ida Størdal FjøsneOL Trollelg217765
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK92076
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203651
Einar GarsholMalvik IL226086
Eirik GarsholMalvik IL226089
Erlend GrønliFreidig225465
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg213092
Guro HaalandWing OK223822
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK202356
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Odin Bang LukassenWing OK223512
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203647
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Filip Leonard NolteFreidig206048
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK502896
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Mia StormoOL Trollelg217698
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK203642
Anna Heksem LeraandOL Trollelg217659
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Aksel HanssenByåsen IL217054
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Daniel ThorsteinsenOL Trollelg214383

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Nikolai FossumByåsen IL225148
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig224383
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Marius TorsethaugenWing OK223492

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK203643

H 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Husby AftretMalvik IL193040

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

Annonser

IOF Eventor