Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM - sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM - sprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 20 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 240 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvard Meisal AskWing OK223653
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Kristine BraathenWing OK223587
Guro HaalandWing OK223822
Mathias LeroyerFreidig502096
Anna Emilie LonaWing OK223821
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Maia Ruano StrandWing OK223613
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Martin Sæther LevinFreidig225527
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Ella SandstadFreidig182067
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Rannveig ØyåsOL Trollelg217738

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Åshild KolstadFreidig182129
Vilde MalmeiNTNUI207629
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg502953

D 21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI227488
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Johanne de PresnoNTNUI500775
Kristine FjellangerNTNUI500166
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Maren GrandeFrol IL160101
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Guro Heimstad KleivenNTNUI62202
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Britt Ingunn NydalNTNUI219294
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg235143
Sara ProforsFrol IL192448
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg66733
Marie StyrvoldNTNUI177964
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI147827
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje BostadNidarøst OK480014
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Jenny PerssonByåsen IL202145
Elisabeth StørsethSelbu OK223719

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Mari HoffByåsen IL181864
Liv TennesWing OK199281

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Grete Berge OwrenFreidig214816
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Anne StensethByåsen IL86424

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind NæveIL Leik160496
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mons Løfaldli HansenWing OK202250

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Matias NissenFreidig214966
Iver OlaussenMalvik IL208599
Nikolai RenolenWing OK172166
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar KeiseråsIL Leik206323
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301

H 21- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik226232
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Markus GladNydalens SK220766
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ola KeiseråsIL Leik226229
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Terje MaroniByåsen IL502134
Henry McNultyNTNUI220185
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Erlend NydalNTNUI132703
Per Melander OftenNTNUI194465
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Niklas ProforsNTNUI204552
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Martin VisterFrol IL500292
Philipp von ArxNTNUI189364
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind AunøienOK Fjell187236
Snorre GangauneOL Trollelg46122
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Andreas HaalandWing OK160423
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Eivind LonaWing OK211262
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Are RogstadNidarøst OK502896
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Jon HolstadFreidig97601
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HagenByåsen IL200231
Håvard LorangeFreidig217001
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jens Even StorhovFreidig182078
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjarne LienByåsen IL81063
Frode SjøvoldRøros IL178029
Dag StenersenNidarøst OK207769

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Kjell MaroniByåsen IL221188
Eirik VefsnmoByåsen IL161048

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Pål SkybergNidarøst OK501255
Roar StensethByåsen IL86423
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Eigil SørliMalvik IL179842

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

A Direkte (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BraathenWing OK202552

Annonser

IOF Eventor