Påmeldte deltakere til TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 27 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 213 påmeldte deltakere.

Trh D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell FossumByåsen IL228493
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL225181

TA sprint D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Guro HegstadOK Skøynar206279
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering203346
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

TA sprint D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Trude MarkhusVerdal OK181876
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

TA sprint D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Louise RonglanOK Skøynar186951

Trh D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Andrine VikenByåsen IL181017

Trh D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI500775
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Marit SchmidOL Trollelg66733
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eva TesarovaWing OK176624
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

Trh D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Tonje BostadNidarøst OK480014
Mari BraathenWing OK202552
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gøril EideByåsen IL199490
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719

Trh D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

Trh D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

Trh D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496

Trh H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig224366

TA sprint H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074

TA sprint H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Sigurd VatnFrol IL187160

TA sprint H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering211347
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

Trh H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg502544
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Einar KeiseråsIL Leik206323
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

Trh H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard LineNTNUI203230
Petter LyngNidarøst OK86275
Terje MaroniByåsen IL502134
Jan SchmidOL Trollelg211189

Trh H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Stein-Erik FletenWing OK199651
Harald GrønningSelbu OK223721
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Hans Petter LodgaardByåsen IL502488
Eivind LonaWing OK211262
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Trygve ReitanMalvik IL180038
Are RogstadNidarøst OK502896
Leif Arne SkeiFreidig167004
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

Trh H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Knut HagenByåsen IL200231
John LerliMelhus IL211381
Terje MidtbøWing OK199655
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Dag StenersenNidarøst OK207769
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161

Trh H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK192224
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Olav KvittemFreidig192301
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Morten SkoglundByåsen IL178050

Trh H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177

Trh H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK217003

Trh H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif EngenNidarøst OK180706
Eigil SørliMalvik IL179842

Trh H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138

Åpen Lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Arne GrevskottFrol IL216867
Sofie HallemVerdal OK203553
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329

Åpen Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Erling Andreas RonglanOK Skøynar206179

Åpen Kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Jonas AlstadFrol IL206018
Knut HageMelhus IL39591
Laura HegstadOK Skøynar186952
Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering119599
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering
Ludvik Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223952
Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering224070
Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering223947
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

Trh D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

Trh H11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Nikolai FossumByåsen IL225148
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Imre Overgård FremstadByåsen IL154364
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL224821
Jakob Jøsang WithWing OK223650

Trh H13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Joakim Solberg QvenildMelhus IL211656
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Anders TørumSelbu OK223786

Trh D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva GrøtteWing OK212440

Trh H15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Iver OlaussenMalvik IL208599
Nikolai RenolenWing OK172166
Sander SandmoMelhus IL225214
Håvard SingsaasFreidig214968
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

Trh D15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

Annonser

IOF Eventor