Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 232 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Jonas AlstadFrol IL206018
Eystein AskeFreidig225496
Erlend GrønliFreidig225465
Eivind KulsethSelbu OK
Sindre KulsethSelbu OK
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Johannes LerliMelhus IL197733
Kristin LerliMelhus IL223953
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK151453
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223952
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering224070
Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering223947
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sander TørumSelbu OK223686

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering203346
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea MunkebyFrol IL195841
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Matilde MunkebyFrol IL227491
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

D17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Synne Marie KvammeWing OK213255
Vilde MalmeiNTNUI207629
Anna RenolenWing OK221441
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Maria Ulseth SylteFreidig211561

D21 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI227488
Malena Asheim BirkelandNTNUI158422
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Kristin JægerWing OK176252
Sunniva MorganMalvik IL402720
Kine Sofie SandstadFrol IL80371
Marit SchmidOL Trollelg66733
Julie StørmerNTNUI211996
Line SundsvikFrol IL144211
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik226140
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Turid ArnesenByåsen IL86413
Marit Sophie BergerTydal IL88599
Guri BjørndalByåsen IL229612
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Rine HanssenByåsen IL145211
Randi JensenFrol IL187148
Torid KvaalFreidig501018
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816
Kjersti StræteRingerike OL79007

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Elin FiskvikOK Skøynar181564
Magnhild ForsethFrol IL198803
Karin GalaaenSelbu OK223787
Gunn Kari HygenFreidig201973
Vigdis JørgensenNamsos OK185745
Kari LillealternFreidig206031
Kari OsmoenOs IL181473
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Håkon HallanOK Skøynar
Tristan HalvorsenFreidig176201
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Eskil KulsetSelbu OK3683869
Alf Petter LynumFreidig186849
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Martin AuneMelhus IL224269
Emil GrønliFreidig211762
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL88704
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H13-16 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Anders TørumSelbu OK223786
Sigurd VatnFrol IL187160

H13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL83225

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Mikkel HoltFreidig184323
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Lars SandstadFreidig142524
Jonas VindalWing OK161002

H17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Vegard KittilsenFreidig153660
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Kjetil MølnvikFreidig211357
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Mathias VindalFreidig203527

H21- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Østgulen DeiszNTNUI174323
Erik Olsvik DengerudNTNUI187133
Håvard EidsmoFreidig186037
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Magne JutulstadNTNUI221404
Harald KalagerNTNUI500532
Ola KeiseråsIL Leik226229
Vegard LineNTNUI203230
Bjørn LundanesNTNUI208437
Nicholas MorganMalvik IL483781
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Per Melander OftenNTNUI194465
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Alex PedersenOL Trollelg230613
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Agnar RenolenWing OK221451
Jan SchmidOL Trollelg211189
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Stian SundsvikFrol IL234909
Håvard Mo VaadalNTNUI501732

H40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Frode EstilStjørdals-Blink Orientering502658
Harald GrønningSelbu OK223721
Jan HageIL Leik187018
Johan IvarssonFreidig63830
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Andreas SylteFreidig182033

H50 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Jostein AlvestadWing OK192224
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Marius EnesVerdal OK91580
Arne GrevskottFrol IL216867
Frode HaugskottOL Trollelg216715
John LerliMelhus IL211381
Einar LundVerdal OK80808
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL226114

H60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tore Angell-PetersenFreidig78410
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Stein Eigil JørgensenNamsos OK185653
Knut LillealternFreidig217002
Kjell MaroniByåsen IL221188
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Robert StrømWing OK188838

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BenumByåsen IL225317
Sina Blix PrestmoWing OK156595

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Sarah BrynhildsenWing OK501151
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Johanne de PresnoNTNUI500775
Are RogstadNidarøst OK502896
Siri StensgårdNTNUI235258
Elisabeth StørsethSelbu OK223719

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Klara StorlerMelhus IL222229

D17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

H17AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017