Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM langdistanse Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM langdistanse Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OK Horten
Dato: lørdag 26 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 265 påmeldte deltakere.

N-ÅPEN (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ingvild Buchacz EieNotodden OL228500
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL174890
Ludvik HiisStokke IL224030
Kristian Kaupang LyeLarvik OK224347
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Oliver LagerSandefjord OK223994
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL501119

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013

D13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921
Elise StørenBø OL203364

D17AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Hege MelbyLardal OL236740
Pernille NaufHedrum OL203284
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D17-B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia EngehultNotodden OL197857
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Rita RaastadSkien OK502129
Elin SlokvikNotodden OL93987
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D17C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Eirunn HiisStokke IL236400
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Gro SandKongsberg OL172220
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn

D17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Hege RosoLardal OL222631
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D21 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL149322

D40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Liv SchjervenLardal OL82130
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Eli SæterdalSkien OK187091
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D55 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg MostaulBø OL39205
Ingrid StrandeSkien OK195812

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Synnøve DalvaBø OL88670
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Margit Ryen SteenBø OL80353

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL82132

H11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738

H17AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Magne KløveStokke IL211547
Eirik LarsenSkien OK222237
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Per Einar StrømHedrum OL221210

H17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut ErichsenSkien OK211674
Knut GjoneSandefjord OK223921
Torstein LyeLarvik OK502033
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221384
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK501323
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Jarle LysnesHedrum OL203389

H21 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Steinar HefreBø OL227730
Harald HoviSkien OK184572
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Harald KvisliNotodden OL207900
Steinar LandeBø OL88666
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Dag Steinar RagvinBø OL157187

H40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H45 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ian RingheimOL Trollo204716
Atle StrømHedrum OL150454
Ola TellesbøHadeland OL229710
Jens TjentlandLardal OL165201

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen RaastadSkien OK211809
Tom SagaSkien OK207744

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per FuruheimSkien OK79087
Per Chr. HagenBø OL227680
Morten JohansenOK Moss221022
Rune LaurantsenSkien OK114912
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517

H65 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken211570
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354

H70 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne KristensenStokke IL211333
Hallvard MyrvollBø OL88672
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H75 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor