Påmeldte deltakere til Vårgampen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 30 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL185473
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Tollef TjentlandLardal OL82132
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LestebergKongsberg OL95250

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Heidi EriksenLarvik OK211538
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Rita RaastadSkien OK502129
Karen RøedStokke IL
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Endre SandKongsberg OL172219
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge GisholtOK Skeidi94900
Morten HamreIL Hauken89505
Steinar LandeBø OL88666
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Harald OmlandSkien OK184463

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss197796
Per Chr. HagenBø OL227680
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Tron SolbergOK Skeidi502083
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL169014
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Anton LommeHedrum OL203285
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Leiv HopeKongsberg OL200585
Arne LieStokke IL203623
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor