Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 13 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL235047
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ludvik HiisStokke IL
Teodor HiisStokke IL224323
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo223644
Magnus Veum SkrettebergStokke IL
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Kristin HagaHedrum OL221008
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177737
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D15B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Astrid FodnæssAndebu IL
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Heidi EriksenLarvik OK211538
Eirunn HiisStokke IL236400
Inger MørkSandefjord OK187238
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Karen RøedStokke IL211578
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Merete SchauOL Trollo216732

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Sindre R HoltHedrum OL221384
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ernst HiisStokke IL
Kjell-Espen RingenOL Trollo221005
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Jan SkrettebergStokke IL211584

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Arne NåtedalOL Trollo222200
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Leif O. RebårdSandefjord OK216880
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor