Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Teodor HiisStokke IL224323
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo223644
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Kristin HagaHedrum OL221008
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Barbro KvåleHadeland OL169224
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Linn Hege RosoLardal OL222631
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Eirunn HiisStokke IL236400
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Inger MørkSandefjord OK187238
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Karen RøedStokke IL211578
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Even GravningenStokke IL203625
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Eivind-Andre Næss-SolbergBerger og Svelvik OL236336
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK159035
Stian TrømborgSande Sportsklubb135113
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Kjell-Espen RingenOL Trollo221005

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LøeNotodden OL86885
Sven MyhreBerger og Svelvik OL206307
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Per Einar StrømHedrum OL221210
Svein Olav VikBerger og Svelvik OL195948

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Kai MidtskogenBotne SK62564
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor