Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Teodor HiisStokke IL224323
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo223644
Henrik RingheimOL Trollo202102
Maike RöhrsStokke IL223967
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn217812
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Kristin HagaHedrum OL221008
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177737
Emilie JahreAndebu IL211241
Malin H LiljebäckOL Tønsberg og omegn211209
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sara Roberg GhabeliOL Trollo176179
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Pernille NaufHedrum OL203284
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Eirunn HiisStokke IL
Mona JahreAndebu IL211393
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Inger MørkSandefjord OK187238
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Karen RøedStokke IL211578
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Mette Spangelo WoldOK Horten204535

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Knippen KvernsmyrAndebu IL234859
May NordkveldeHedrum OL187231

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Simen KristiansenOL Trollo226958
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Erling LefsakerAndebu IL234967
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK159035
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Asle JohnsenHedrum OL186971
Torstein LyeLarvik OK502033
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Haakon PettersenSandefjord OK157504

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Arne KlavenessKlubbløs160345
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026
Jan SkrettebergStokke IL
Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn168911
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor