Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL
Mia Myhre LefsakerAndebu IL
Ida Berg-Hansen RødAndebu IL
Tuva Berg-Hansen RødAndebu IL
Fredrik SkaugOL Trollo175767

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177737

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Mona JahreAndebu IL211393
Inger MørkSandefjord OK187238
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Mette Spangelo WoldOK Horten204535

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Anne Marie CeebergHedrum OL221358
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Simen KristiansenOL Trollo226958
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Erling LefsakerAndebu IL
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK159035
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Nils Karsten CeebergAndebu IL207837
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL169014
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017