Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 25 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217832
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RingheimOL Trollo202102
Fredrik SkaugOL Trollo226965

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn217812

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Malin H LiljebäckOL Tønsberg og omegn217799
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177737

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Heidi EriksenLarvik OK211538
Mona JahreAndebu IL211393
Lily MitchellKlubbløs
Inger MørkSandefjord OK187238
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elin GravningenStokke IL203626
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Hege MelbyLardal OL154290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LagerSandefjord OK223994

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen KristiansenOL Trollo226958

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind KristiansenOL Trollo182017

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn80434
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn80435
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Sindre R HoltHedrum OL203283

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Haakon PettersenSandefjord OK154516
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Peter CarlsenSturla, IF207695
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Georg GjertsenStokke IL
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LøeNotodden OL86885
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn132949
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor