Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 18 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Gaute Johansson HendenHedrum OL187323
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RingheimOL Trollo202102
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Emilie JahreAndebu IL211241
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn177737

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanna JohanssonHedrum OL502173

D15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Merete LyseboKlubbløs180324
Pernille NaufHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Lillian BergeSandefjord OK147761
Heidi EriksenLarvik OK211538
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elin GravningenStokke IL203626
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Karin KittilsenStokke IL211474
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434
Simen KristiansenOL Trollo226958

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind KristiansenOL Trollo182017

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Jørn SundbyLarvik OK159035
Robin ThorkildsenHedrum OL187294

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Haakon PettersenSandefjord OK157504
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Georg GjertsenStokke IL224350
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn168911
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Espen RaastadSkien OK211809
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor