Påmeldte deltakere til Sandefjord Christmas Cityrace

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sandefjord Christmas Cityrace
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 13 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

D-lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Kristin BruserudOL Trollo216680
Linda FredhOK Moss184147
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK156542
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marianne Bruun LienSandefjord TIF402909
Marit Melby JacobsenNTNUI195885
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

H-lang (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Helge GisholtOK Skeidi238122
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Henrik R HoltHedrum OL186936
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Espen JohnsenHedrum OL182118
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørgen LienSandefjord TIF402945
Roger LysnesHedrum OL182119
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Sindre R HoltHedrum OL221384
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Ian RingheimOL Trollo204716
Iver RingheimLarvik OK195549
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Jørn SundbyLarvik OK180000
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

D-mellom (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Frida DalerStokke IL203564
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Elin GravningenStokke IL203626
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Tone StoklandSandefjord OK188461
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H-mellom (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Audun BrevikStokke IL211588
Lars FremstadLarvik OK500246
Jørgen FrøydLarvik OK186832
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Martin NaufHedrum OL182122
Harald OmlandSkien OK184463
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

D-kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL211374
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Eirunn HiisStokke IL236400
Hanna JohanssonHedrum OL502173
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Rita RaastadSkien OK502129
Elisabeth RødAndebu IL79499
Mie ZagarLarvik OK217726

H-kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Arild BrevikStokke IL188691
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Brage EikåsSandefjord OK182096
Trond FossSandefjord OK205484
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138

C-Åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Kenneth DybvikStokke IL195593
Martin DybvikStokke IL195896
Karoline FjæreHedrum OL157980
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Niclas GunnerødStokke IL223980
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Annika van RaaijHedrum OL187291
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Erik ZagarLarvik OK212309
Pernille ZagarLarvik OK212310

N-Åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Asker OlsenSandefjord OK224164
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK217585
Alexander DybvikStokke IL94396
Jens G. DybvikStokke IL195951
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Mathilde KristensenStokke IL224336
Oliver LagerSandefjord OK223994
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

Annonser

IOF Eventor