Påmeldte deltakere til Vestfold 2- dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2- dagers
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 26 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 358 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda BjørgeSandefjord OK223992
Sindre FurlandSandefjord OK186877
Martin HalvorsenStokke IL224276
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Joel RöhrsStokke IL197757
Maike RöhrsStokke IL223967
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Theo Solberg FredheimSandefjord OK

D-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Emma Aune JakobsenOK Moss198018

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Ingrid LestebergKongsberg OL95250

D13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Linn StrømSandefjord OK217057
Lise StrømSandefjord OK207893

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D17AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Katrine LodgaardØstmarka OK183818
Pernille NaufHedrum OL203284
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Maren NorderudIL Tyrving217479
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Sarah WølloKongsberg OL159005

D40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Linda FredhOK Moss184147
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Liv SchjervenLardal OL82130

D45 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

D50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK184157
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Randi HansenStokke IL211332
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Astrid LundeDrangedal OL89887
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Elisabeth RødAndebu IL79499
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Kari StrandeRingerike OL87520

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sidsel SandelienHeming Orientering172855

D75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Asbjørn LandeEidskog OL80985
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Ragnar LandeEidskog OL401122
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Jakob Schia LøeNotodden OL86892

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Asker OlsenSandefjord OK

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Haakon PettersenSandefjord OK154516

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK501605
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF145125
Sølve DrageKongsberg OL502238
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL500550
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681

H40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
André JægtvikKonnerud IL500282

H45 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Geir HoffIL Tyrving161007
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Pål JevanordOL Trollo175799
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Eivind LandeEidskog OL500534
Steinar LandeBø OL88666
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Atle StrømHedrum OL150454
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H50 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Nils BerganNydalens SK191246
Torbjørn BogenSturla, IF206489
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Helge GisholtOK Skeidi94900
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF206289
Morten HamreIL Hauken89505
Tore HoffIL Tyrving87061
Håkon JendalFossum IF214746
Arne KristensenStokke IL96681
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Petter LøeNotodden OL86885
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Per Einar StrømHedrum OL221210
Tommy SæterKongsberg OL200438
Atle WølloKongsberg OL177837

H55 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Harald OmlandSkien OK184463
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H60 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Per FuruheimSkien OK79087
Roy GjerdingOK Moss197796
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL227680
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Dag KristensenOK Skeidi206256
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267

H65 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H70 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Trond FeiringHamar OK202135
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL159034
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

H75 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Einar HemLillomarka OL501213
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Steinar RuudKonnerud IL210997

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Helge HalvorsenLarvik OK160446
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

D13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Eline SchjervenLardal OL192960
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Christine HoenEiker OL216864
Solveig LetmolieEiker OL211356
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D19 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK204666
Kristine FjeldboIL Tyrving168868
Sølvi FossøyEiker OL211620
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Linn Hege RosoLardal OL222631
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag62312
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

H13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK191229
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Anders KlavenesSandefjord OK92389
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL502338
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

H19 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Lars Danielsen HolenMarkane IL227723
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tobias KristensenLarvik OK216933
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Jørn SundbyLarvik OK159035
Morten TangenOK Moss208419

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL500245
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Ola LestebergKongsberg OL211224

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK408388
Hilde MoholthKongsberg OL208691

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

D15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564

D17B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin BordøyHedrum OL187285
Cora EbnerKongsberg OL190124
Mia EngehultNotodden OL197857
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Rita RaastadSkien OK502129
Susanne StrømHedrum OL173293

H17B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Egil Christopher HoenEiker OL192291
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Annonser

IOF Eventor