Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 4 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanna JohanssonHedrum OL502173

D15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Mona JahreAndebu IL211241
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL222631
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Lily MitchellKlubbløs
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina NicolaysenSandefjord OK221372

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Elin GravningenStokke IL203626
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LagerSandefjord OK

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen KristiansenOL Trollo182014

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Ole Petter RuudOK Horten160834

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL176253
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Eirik SkavhellenBotne SK145321

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Petter LøeNotodden OL86885
Harald OmlandSkien OK184463
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 70- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor