Påmeldte deltakere til Skjærgårdsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 28 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 268 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn172116
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Nila HillerenEiker OL213809
Linnea Huseby-SkaretHeming Orientering
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Edvinas KontautasOK Moss169814
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Joel RöhrsStokke IL197757
Maike RöhrsStokke IL223967
Amund SaugestadNydalens SK208139
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL176750

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Stella EngelvoornHeming Orientering225272
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Marie SaugestadNydalens SK501013

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Pernille HalvorsenStokke IL178064

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Karoline TorøKongsberg OL183883
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Laila HelminsenFredrikstad SK
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Lill DürbeckHedrum OL221359
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Lene MeenPorsgrunn OL234963
Gro SandKongsberg OL172220

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølvi FossøyEiker OL211620
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Elin GravningenStokke IL203626
Merete LyseboLardal OL180324
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Marianne ReuschHeming Orientering194448

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene BorthenKolbotn og Skimt OL91347
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
May Jorunn RognlienModum OL87079
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Gro EiaOL Trollo226962
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit OddenDrangedal OL89885
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Hanne BræckKongsberg OL98986
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Marta StangModum OL144646

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Endre SandKongsberg OL236449
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Martin TorøKongsberg OL216710
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199541

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK96485
Holger KjærlandHedrum OL221356

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn234222
Morten HelminsenFredrikstad SK
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Torstein LyeLarvik OK502033
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Andreas ErikssonIL Tyrving151336
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Donatas KontautasOK Moss503666
Hallvard KorenOK Moss84741
Bjørn Tore MathisenIL Tyrving216664
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Gjermund RørenEiker OL173451

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Espen RøsteKongsberg OL204757
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Peter CarlsenSturla, IF207695
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Christian ReuschHeming Orientering194449
Svein-Olav TorøKongsberg OL503945

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Stein H. HagenFossum IF206289
Morten HamreIL Hauken89505
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Ivar MølnvikFossum IF501251
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Torgeir SnilsbergOK Moss67577

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohansenOK Moss221022
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Tron SolbergOK Skeidi502083
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bård StangModum OL229574
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Roar LøkenSandefjord OK147125
Helge RevhaugRingerike OL214964
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997
Svein ThorsenSandefjord TIF184643

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Stein KorenOK Moss84658
Arne LieStokke IL203623
Leif O. RebårdSandefjord OK153607
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Meum JohansenOK Moss500288
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Merlin VervoornKlubbløs
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte N-kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild HusebyKlubbløs
Mikkel Huseby-SkaretKlubbløs
Per Just SkaretKlubbløs

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn HiisStokke IL236400
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Merete SaugestadNydalens SK208017

Annonser

IOF Eventor