Påmeldte deltakere til Skjærgårdssprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn172116
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Nila HillerenEiker OL213809
Edvinas KontautasOK Moss169814
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Joel RöhrsStokke IL197757
Maike RöhrsStokke IL223967
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK180714
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Pernille HalvorsenStokke IL178064

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL154292
Elise StørenBø OL203364
Karoline TorøKongsberg OL183883
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Lene MeenPorsgrunn OL234963

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina irene Guttormsen SørumSkien OK184371

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL222631
Astrid StyrvoldLardal OL184430

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Elin GravningenStokke IL203626
Sara MathisenPorsgrunn OL229522

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL159003
Kristin BruserudOL Trollo216680
Mia EngehultNotodden OL197857
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene BorthenKolbotn og Skimt OL91347
Eli Tufte HanssenEiker OL208633

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Aud KjemperudEiker OL184662
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin KittilsenStokke IL211474
Marit OddenDrangedal OL89885
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Marta StangModum OL144646

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199541

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK96485
Holger KjærlandHedrum OL221356

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Audun BrevikStokke IL211588
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn234222
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Donatas KontautasOK Moss503666
Hallvard KorenOK Moss84741
Bjørn Tore MathisenIL Tyrving216664
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL207904
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BorgIL Koll402917
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK412917
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Espen RaastadSkien OK211809
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Per Chr. HagenBø OL227680
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bård StangModum OL229574

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Runar KittilsenStokke IL169014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Stein KorenOK Moss84658
Arne LieStokke IL203623
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269

Annonser

IOF Eventor