Påmeldte deltakere til KM Langdistanse ROK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 181 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Markus M. HellandEgersund OK207822
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Marius RøddeGanddal IL211906
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)184085

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Julie M HellandEgersund OK209739
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering45454
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering211746
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Nora SvendsenGanddal IL211917
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane M HellandEgersund OK209949
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Nina KarlsenNydalens SK172255
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)152402
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Martin NevlandÅlgård Orientering222560
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Njål Helge VølstadÅlgård Orientering173226
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL178702
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Knut TaugbølÅlgård Orientering188913

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Trond LamarkGanddal IL184425
Einar MartinsenVikebygd IL188080
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arvid MydlandEgersund OK149178
Ove OalandGanddal IL216734
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Geir HusdalTIF Viking62992
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Lovise NevlandÅlgård Orientering60589
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Tore RøddeGanddal IL206300
Barbro SandalGanddal IL206194
Arild SvihusGanddal IL206298
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)223701

Annonser

IOF Eventor