Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2017
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 31 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Edvinas KontautasOK Moss169814
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Silje ArntzenNTNUI502700
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK152390
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkNydalens SK197922
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Iliana IlievaHalden SK152519
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Selma KristiansenOK Moss502913
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britta FismenFossum IF79825
Linda FredhOK Moss184147
Tonje HolmOK Moss201518
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Ida EngenRaumar Orientering228076
Else GrandalIL Tyrving180139
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Inger NergaardStokke IL198006

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Brage KristiansenOK Moss213752

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Sondre LadimOK Moss192159

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Adam KristiansenOK Moss502914
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Håkon Raadal BjørloHalden SK199699
Fredrik EliassonHalden SK501314
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Lacho IlievHalden SK500250
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Kyongsa RiNydalens SK169009
Thomas RoskifteOK Moss501165
Morten TangenOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Anders VisterNydalens SK209926
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Torstein HoleNydalens SK197809
Henning MartinsenFredrikstad SK197869
Einar ModahlFredrikstad SK211058
Tor RingstadHedrum OL172259
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661

H 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Knut EngenRaumar Orientering228075
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Eivind HoffIL Tyrving221325
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Reidar StensengKonnerud IL204699
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL172115
Harald BaugerOK Moss222257
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Roy GjerdingOK Moss504397
Hans HusebySarpsborg OL229443
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Peter KlavenessMåren OK501154
Olav NipenIL Tyrving197973
Per OsenVestre Akers SK197509
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Jan SveenRaumar Orientering501365
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Klaus EngenEidskog OL216401
Per Anders FlesjøOK Moss214743
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Stein KorenOK Moss84658
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Trond WettergreenDriv IL180270
Harald WibyeOK Moss205396

B-åpen 3km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL61048
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Johanne de PresnoNTNUI500775
Matthew NgOslostudentenes IK223915
Kristine RoskifteOK Moss500905
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052
Aud I SpjelkavikIL Tyrving199483
Mona WattumOK Moss222167

C-åpen 2km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar Bjøve NørbechKlubbløs

Annonser

IOF Eventor