Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten #4 finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten #4 finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 14 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss217831
Elise HaugeSarpsborg OL
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Sol KopperudOK Moss212141
Thea KvalheimHalden SK212487
Tobias ThoresenHalden SK
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Marikken ChristensenSarpsborg OL167062
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Helle KvalheimHalden SK181365
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia DannevigHalden SK212327

D -16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Marie HansenSarpsborg OL206025
Iliana IlievaHalden SK173098
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL229442
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048
Kristin TjernshaugenOK Moss190570
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Inger LindløvOK Moss183670
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790

H -16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Magnus HolmskauTrøsken IL178585
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Tore SandvikHalden SK192277
Lasse SimonsenFredrikstad SK71981
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BrenåsVarteig OL221080
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Viesturs KeransFredrikstad SK213197
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Knut LindløvOK Moss183686
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

Annonser

IOF Eventor