Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 5 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (71)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-220077
Jakob Backer-TellnesAsker SkiklubbH 13-14217112
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbD 40-191119
Haakon DolvenAsker SkiklubbH 17-A kort228441
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 11-12212264
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 15-16503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 40-209846
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH -10196900
Tarje EspelinAsker SkiklubbH 13-14500262
Tuva EspelinAsker SkiklubbD 11-12500233
Sigve Nygård FagervoldAsker SkiklubbN-åpen80661
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-16502244
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-14502890
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60-500269
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-60917
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-16500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50-207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 11-12207497
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Hege GunnerødAsker SkiklubbD 17-C504675
Bård Engzelius GylverAsker SkiklubbH 21-176981
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Vera HalsaaAsker SkiklubbD 17-C225308
Thea Charlotte HansenAsker SkiklubbD 17-20207005
Petra HoveidAsker SkiklubbD 15-16207587
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-168818
Marit IsachsenAsker SkiklubbD 21-181811
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH 40-226300
Eilev KvaaleAsker SkiklubbH 15-16212369
Anne Kathrine LinneboAsker SkiklubbD 40-74978
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14216964
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-207706
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 13-14226295
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-20226296
Sara MartiniAsker SkiklubbD 11-12168800
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 50-207399
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 13-14502417
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 50-190665
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 17-A kort160771
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH -10212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 65-207969
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Anton PlaianAsker SkiklubbH 50-191589
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-14207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 11-12502885
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-212379
Silje Ruud FossheimAsker SkiklubbD 11-12204273
Jorun RuudAsker SkiklubbD 40-204272
Unni RyeAsker SkiklubbD 50-67617
Trond RønnebergAsker SkiklubbH 60-500267
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 40-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12182028
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-14502143
Øyvind SteneAsker SkiklubbH 70-188756
Hans-Ingar SætraAsker SkiklubbH 50-83150
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD 17-C94083
Jostein F. TellnesAsker SkiklubbH 21-189066
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-20181256
Martha WisløffAsker SkiklubbD 11-12207601
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 40-228399
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-20500266
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Arne ØfsthusAsker SkiklubbH 75-502245

Annonser

IOF Eventor