Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 5 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 330 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb80661
Frida HopeModum OL228428
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Tiril MyklatunIL Tyrving158010
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Signe Drange RuudRøyken OL193703
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Martina VågsnesOppsal Orientering212695

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Signe HoloFossum IF193896
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BrendeFossum IF504582
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Tiril HolenKonnerud IL228510
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL500282
Marie KvarmeSturla, IF183830
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eline SchjervenLardal OL192960
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Christine HoenEiker OL192291
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Solveig LetmolieEiker OL211356
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Mina SchjervenLardal OL234921
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Marit EngsethRøyken OL116967
Linda FredhOK Moss184147
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Marita Weierud KvaaleRøyken OL72000
Kari StrandKongsberg OL504502
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Ida Solberg SvenneEiker OL226161

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BrendeFossum IF165993
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL219497
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving137329
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Fride SørensenSturla, IF89059
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Dana B. SteneNydalens SK215132

D 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Hege FeiringIL Tyrving186189
May Ingela HopeModum OL204656
Tanja InstanesSturla, IF226658
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb74978
Larysa MironavaModum OL63605
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Merete SchauOL Trollo216732
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Liv SchjervenLardal OL82130
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Grete S B HoviSkien OK502919
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Grete BerntsenMåren OK400598
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DanielsenNydalens SK207677
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Randi NilstadIL Tyrving222047
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Nina KolbergIL Tyrving159520
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Astri RogstadFossum IF77360
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Kjersti ThoStabæk IF87564
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Jon StrandKongsberg OL183843
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin Christoffer BorgIL Koll213419
Oskar HopeModum OL213031
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Simen TorebraatenKonnerud IL224688

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Håkon HauglandRøyken OL213062
Simen Rønning JohansenMåren OK209001
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Daniel NystuenRøyken OL211692
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Birk Felland SætnanFossum IF213433

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Stephan Alexander Tærud PedersenRøyken OL212892
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Johan Kristian UndelandSturla, IF189146
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 17-A kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BrynildsenOppsal Orientering500591
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Snorre FrydenlundSturla, IF188810
Petter FureOppsal Orientering239077
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Stig InstanesSturla, IF209843
Steinar KvaaleBø OL157067
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
Erik RosenvoldØstmarka OK155529
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Tom RådahlIL Tyrving501131
Reidar StensengKonnerud IL204699
Morten TangenOK Moss208419

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Kjetil JacobsenHamar OK181702

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Daniel FløtreNydalens SK193116
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb176981
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Eirik LarsenSkien OK222237
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Stig Carlson StrandhagenRøyken OL71900
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BroxIL Tyrving206906
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Torstein HoleNydalens SK197809
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Steinar LandeBø OL88666
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Gjermund RørenEiker OL173451
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Odd StrandKongsberg OL501473
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Hallvard BergIL Tyrving203634
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Trond BrevikFossum IF501121
Roar ByeModum OL193869
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Helge GisholtOK Skeidi238122
Martin GranlyLillomarka OL181270
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF206289
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Øystein HoloFossum IF502112
Trond HolterMåren OK504627
Gunnar HopeModum OL212760
Håkon JendalFossum IF214746
Morten KarlsenMåren OK400006
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Johan LundeIL Koll206911
Terje MelsomFossum IF183681
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Erik NæssØstmarka OK227720
Harald OmlandSkien OK184463
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Per SlungaardIL Tyrving502443
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Rune SørensenSturla, IF189047
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Jeppe HanssonFossum IF196861
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Per OsenVestre Akers SK197509
Alf PettersenIL Tyrving222468
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Øystein AndersenEiker OL172115
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Rolf LundeEiker OL206414
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Klaus EngenEidskog OL216401
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Sigbjørn HellerudRøyken OL165149
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Arne LandeBø OL227677
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Lasse VråleSturla, IF147450

H 75- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Einar HemLillomarka OL501213
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Sturle HånesIL GeoForm169036
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Per MeilandLommedalens IL214982
Steinar RuudKonnerud IL210997
Erling TidemannLommedalens IL168119
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Annonser

IOF Eventor