Påmeldte deltakere til KM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 21 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281

D 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028

H 13-14 (par) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
August Asheim BirkelandHalden SK158432
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Jørgen VisterHalden SK199492

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimHalden SK194508
Erik AxelssonHalden SK198850
Marius BjuganHalden SK211430
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Fredrik EliassonHalden SK501314
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Mats HaldinHalden SK215121
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Andreas JohanssonHalden SK500290
Donatas KontautasOK Moss169814
Ivar LundanesEmblem IL200904
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Peter NordbrødenHalden SK184944
Tore SandvikHalden SK192277
Filip WadstenHalden SK199700
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Andrei ZhuravlevHalden SK181875
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Thomas LieFredrikstad SK179382

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BjørnerødOK Moss61943
Dag BrenåsVarteig OL221080
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IF192646

DIR AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten TangenOK Moss208419

DIR AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Sven SimonsenFredrikstad SK69803

DIR B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Torstein EndresenOK Moss501214

Annonser

IOF Eventor