Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: lørdag 13 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 321 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ava Gilhus KianiKonnerud IL191694
Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL195793
Eira Harbo-HaaseRøyken OL211982
Tiril HolenKonnerud IL228510
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving213499
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb224795
Amanda HåkonsenRøyken OL211787
Birk HåkonsenRøyken OL
Kristian KaiserSturla, IF229743
Eivind KjernsmoRøyken OL501672
Synne KjernsmoRøyken OL211729
Håkon Juell LarsenIL Tyrving211676
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL225055
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb225258
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Signe Drange RuudRøyken OL193703
Karl Rein RådahlIL Tyrving213621
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb207490
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb225319
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Vida Helland-HansenIL Tyrving160978
Linnea HolstIL Tyrving192323
Selma HøivoldKongsberg OL
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL185471
Martine JægtvikKonnerud IL500243

D 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Iris HolstIL Tyrving181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig LetmolieEiker OL211356
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Karoline TorøKongsberg OL183883

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814
Britta FismenFossum IF79825
Sølvi FossøyEiker OL211620
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Therese HaareKonnerud IL182032
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Aurora MoholthKongsberg OL229426
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Karianne RuudLillehammer OK149000
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Kari StrandKongsberg OL158103
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katinka GrønliIL Tyrving91490
Hanne Beate HilsenKonnerud IL

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin EgerKongsberg OL196870
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hege FeiringIL Tyrving186189
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Marianne HøivoldKongsberg OL
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Anja HeggemKongsberg OL86974
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Kjersti StræteRingerike OL79007

D 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL10016
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
May Jorunn RognlienModum OL87079
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Helle Egeberg VáriSturla, IF189050

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda VerdeSturla, IF209838

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL183843

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Henrik KaiserSturla, IF203306
Marius Juell LarsenIL Tyrving193705
Jonas MayerIL Tyrving
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL185472
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving213360

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Eivind Bogen ArenthSturla, IF502376
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Adam ConwayKongsberg OL201777
Johan EgerKongsberg OL500586
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Håkon HauglandRøyken OL213062
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Kristian Juell LarsenIL Tyrving213389
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Daniel NystuenRøyken OL211692
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Odin FismenFossum IF225242
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Martin KaiserSturla, IF222549
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL502338
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Andreas Juell LarsenIL Tyrving181975
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 17- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Sølve DrageKongsberg OL502238
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Charles HalaasFossum IF209868
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Ola LestebergKongsberg OL211224
Inge LindsethNydalens SK502771
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Espen RøsteKongsberg OL204757
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Odd StrandKongsberg OL501473
Tord StrandKongsberg OL183842
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FismenFossum IF79826
Torstein HoleNydalens SK197809
André JægtvikKonnerud IL500282
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IF207695
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Christian HolmboeIL Tyrving211365
Jens Christian HolstIL Tyrving192324
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Hallvard KorenOK Moss84741
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Stig MellingRingerike OL215004
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Svein-Olav TorøKongsberg OL216710
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Phil ConwayKongsberg OL201600
Helge GrafferRingerike OL205398
Stein H. HagenFossum IF206289
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Syver LøkenKongsberg OL178250
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Martin GranlyLillomarka OL181270
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Erik HøivoldKongsberg OL213636
Morten KarlsenMåren OK400006
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Petter FureOppsal Orientering77361
Harald HoviSkien OK184572
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Rolf LundeEiker OL206414
Paul SkjakerHadeland OL89582
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Åmund TonnaEiker OL94933

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Steinar RuudKonnerud IL210997
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Per MeilandLommedalens IL214982

Direkte AL (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Tellef Juell LarsenIL Tyrving213585
Tibor VáriSturla, IF209842
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cora EbnerKongsberg OL190124
Tom RådahlIL Tyrving501131

Direkte B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Hilde MoholthKongsberg OL208691

Annonser

IOF Eventor