Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Vikeså

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 4 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK80751
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve FuglestadÅlgård Orientering157128
Anne Marie GauselGanddal IL209727
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Herrer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Halvard ScheepkerEgersund OK146601
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

Herrer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløs229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Arnulf FuglestadÅlgård Orientering157129
Bjarne GimreGanddal IL200598
Geir Anders HadlandEgersund OK209915
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK187209
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Sverre Magnar NordalStatoil BIL184011
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Bjørn SivertsenKlubbløs500391
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758

Herrer - lang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar PettersonEgersund OK191378

Herrer - XLang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir SandÅlgård Orientering181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer- XLang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor