Påmeldte deltakere til Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 18 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 480 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217824
Ella BredahlOL Tønsberg og omegn217821
Eivind BredholtKongsberg OL222717
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Nila HillerenEiker OL213809
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ilia LatifOL Tønsberg og omegn
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Norah Elisabeth OlsenOL Tønsberg og omegn223735
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Joel RöhrsStokke IL197757
William SchjølbergStokke IL224178
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL176750
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn235828
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK180714
Maike RöhrsStokke IL223967
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

D 13-14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Marie KvarmeSturla, IF183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Kseniya MironavaModum OL63472
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sunniva MorlandstoEiker OL217588
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Tiril KihleKonnerud IL500282
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Julie felicia ChristiansenKristiansand OK222169
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Malin HaugeHisøy OK212879
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Thea LandKonnerud IL202977
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Malene NysæterSkien OK229992
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Anniken RanvikKonnerud IL500558
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Marion AmundsenRingerike OL215577
Linda FredhOK Moss184147
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Pernille NaufHedrum OL203284
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Ida BredholtKongsberg OL224782
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Rita RaastadSkien OK502129
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 17-N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Hanne Beate HilsenKonnerud IL
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
Nina irene Guttormsen SørumSkien OK80591

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 19- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Anita HillerenEiker OL94140
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Martine TopstadLarvik OK180812
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Marianne HaugeHisøy OK78908
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Bente KonstOL Tønsberg og omegn3683377
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Larysa MironavaModum OL63605
Trude NysæterSkien OK402610
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Tone StoklandSandefjord OK188461
Kjersti StræteRingerike OL79007
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Lena HammerVestre Akers SK170814
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Hanne HerumOK Skeidi89671
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid LundeDrangedal OL89887
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK411790
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Lukas KlausenSturla, IF213015
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Simen KristiansenOL Trollo226958
Sondre LadimOK Moss192159
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Daniel NystuenRøyken OL211692
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Brage TakleKristiansand OK198046
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Aron TangårdOL Trollo224704

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik KaarbyOL Trollo223761

H 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Even GravningenStokke IL203625
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Henrik R HoltHedrum OL186936
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Christopher LadimOK Moss192251
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sander Solheim OttesenSturla, IF189042
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL185950
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Jakob TorgersenHalden SK204760
Anders VestølVegårshei IL222559
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Oskar KaaløySandefjord OK174874

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut ErichsenSkien OK211674
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Torstein LyeLarvik OK502033
Arnfinn SørumSkien OK503910
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn234222
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK501323
Sindre R HoltHedrum OL221384
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Robert FredriksenNotodden OL502352
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Donatas KontautasOK Moss503666
Hallvard KorenOK Moss84741
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tobias KristensenLarvik OK216933
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Jarle LysnesHedrum OL203389
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Gjermund RørenEiker OL173451
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Morten TangenOK Moss208419
Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn61163
Olav VestølNTNUI206427

H 40- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Lars BerglundRingerike OL71663
Atle BorgersenHedrum OL203672
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn89594
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Steinar LandeBø OL88666
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Espen MelheimSturla, IF216592
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Gisle NysæterSkien OK217460
Øystein OlsenOK Moss89387
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Espen RøsteKongsberg OL204757
Eirik SkavhellenBotne SK231522
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Atle StrømHedrum OL150454
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jon Harald BøvreStokke IL
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Jens FyhnOL Tønsberg og omegn225041
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Morten HamreIL Hauken89505
Gunnar HopeModum OL212760
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Torkjel NesheimIL Tyrving190573
Inge RingheimLarvik OK205549
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Per Einar StrømHedrum OL221210
Rune SørensenSturla, IF189047
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK412917
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Morten KarlsenMåren OK400006
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Axel DamgaardOL Trollo86497
Morten DueMåren OK400286
Reidar FossumAsker Skiklubb118534
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Harald HoviSkien OK184572
Dag KristensenOK Skeidi206256
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 65- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Kjell DolvaSkien OK185921
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Willy GrønstadGimle IF192646
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving159532
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Anton LommeHedrum OL203285
Harald LundhaugOK Moss201916
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Leiv HopeKongsberg OL200585
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Stein KorenOK Moss84658
Leif O. RebårdSandefjord OK216880
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508

Direkte B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Harald BerganKongsberg OL502337
Svend Kristian EidstenSturla, IF159615
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Liv Edle GrønstadGimle IF504031
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Leif Håkon LeistadSkien OK224440
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665
Roger WiikSturla, IF205502

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

Annonser

IOF Eventor