Påmeldte deltakere til Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 17 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 373 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217824
Ella BredahlOL Tønsberg og omegn217821
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ilia LatifOL Tønsberg og omegn
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Norah Elisabeth OlsenOL Tønsberg og omegn223735
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Joel RöhrsStokke IL197757
William SchjølbergStokke IL224178
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn235828

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Maike RöhrsStokke IL223967
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562

D 13-14 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Marie KvarmeSturla, IF183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Karoline FjæreHedrum OL157980
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Tiril HolenKonnerud IL228510
Tiril KihleKonnerud IL500282
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Julie felicia ChristiansenKristiansand OK222169
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Malin HaugeHisøy OK212879
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Christine HoenEiker OL192291
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Silje MorlandstøEiker OL211618
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Elise StørenBø OL203364
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
June Helen MyklebustHedrum OL156950
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
Nina irene Guttormsen SørumSkien OK80591

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658

D 19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Martine TopstadLarvik OK180812
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Linda FredhOK Moss184147
Marianne HaugeHisøy OK78908
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Bente KonstOL Tønsberg og omegn3683377
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Kjersti StræteRingerike OL79007
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Lena HammerVestre Akers SK170814
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
May Jorunn RognlienModum OL87079

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Astrid LundeDrangedal OL89887
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen GravningenStokke IL177257
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Lukas KlausenSturla, IF213015
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Simen KristiansenOL Trollo226958
Sondre LadimOK Moss192159
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Daniel NystuenRøyken OL211692
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Brage TakleKristiansand OK198046
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yousef KhouryLarvik OK224434
Aron TangårdOL Trollo224704

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik KaarbyOL Trollo223761

H 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Even GravningenStokke IL203625
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Henrik R HoltHedrum OL186936
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Christopher LadimOK Moss192251
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Sander Solheim OttesenSturla, IF189042
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL185950
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Jakob TorgersenHalden SK204760
Anders VestølVegårshei IL222559
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Arnfinn SørumSkien OK503910
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn234222
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Skjalg NysæterSkien OK501323
Sindre R HoltHedrum OL221384
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Donatas KontautasOK Moss503666
Hallvard KorenOK Moss84741
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Jarle LysnesHedrum OL203389
Morten TangenOK Moss208419
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn89594
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Gisle NysæterSkien OK217460
Øystein OlsenOK Moss89387
Per Rune OmfjordOddersjaa SSK216929
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Atle StrømHedrum OL150454
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Jens FyhnOL Tønsberg og omegn225041
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Per Einar StrømHedrum OL221210
Rune SørensenSturla, IF189047

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK412917
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Morten KarlsenMåren OK400006
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Roy GjerdingOK Moss197796
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK184572
Dag KristensenOK Skeidi206256
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Martin NaufHedrum OL182122
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Helge FossheimHedrum OL182064
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Helge RevhaugRingerike OL214964
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 75- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Anton LommeHedrum OL203285
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Steinar RuudKonnerud IL210997
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Stein KorenOK Moss84658
Leif O. RebårdSandefjord OK216880
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

Annonser

IOF Eventor