Påmeldte deltakere til KM sprint Te-Ve

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint Te-Ve
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Maren Cecilie MustadOK Skeidi190328
Iril RingheimLarvik OK180714
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi199434
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Ragne KlavenesSandefjord OK206452

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eline SchjervenLardal OL192960

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hanna JohanssonHedrum OL502173
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Malene NysæterSkien OK229992
Mina SchjervenLardal OL154292

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene MeenPorsgrunn OL

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Julie HjortlandNTNUI187327
Brita Cecilie MustadOK Skeidi132168
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin GravningenStokke IL203626
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Liv SchjervenLardal OL82130

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa157212
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli SæterdalSkien OK187091

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Tonny LindquistOK Skeidi188464

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin KittilsenStokke IL211474
Marit OddenDrangedal OL89885
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Inger Lise SolbergBø OL208756

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Blu William OplandOK Skeidi
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL223980
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Erik ZagarLarvik OK212309

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel Wergeland AasSkien OK204575
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Iver RingheimLarvik OK195549
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Ole Petter RuudOK Horten160834
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg S. AndresenSkien OK181691
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK501323
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi502582
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Fredrik PollandOK Skeidi172271

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Eirik LarsenSkien OK222237
Stian NaustdalOK Skeidi235141

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald HoviSkien OK184572
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Per-Gunnar MustadOK Skeidi190328

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Tor RingstadHedrum OL172259
Pål WinbergOK Skeidi216881

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FremstadLarvik OK500246
Harald OmlandSkien OK184463

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Chr. HagenBø OL227680
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Runar KittilsenStokke IL169014
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Olav SolbergBø OL203367

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Helge TvedtenLarvik OK169252

N-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Gaute Johansson HendenHedrum OL187323
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Mia Martine MustadOK Skeidi206187
Kristine NaustdalOK Skeidi235140
Trym NaustdalOK Skeidi235032
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677

Åpen A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Randi HansenStokke IL211332
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Gisle NysæterSkien OK217460
Trude NysæterSkien OK402610
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Bjørnar OlsrødStokke IL203614

Åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Petter W AasSkien OK204564
Kristin JohanssonHedrum OL501843

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017