Påmeldte deltakere til HOK-rankingløp 3/2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HOK-rankingløp 3/2017
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 14 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF159312
Kristin Nesse JørgensenGneist, IL
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Sofia Daltveit SlettebøFana IL
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Karoline StrandenesFana IL213524

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

D 17 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Hanne DaltveitFana IL221834
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kristine GrønlundFana IL177282
Randi HoleBergens TF87062
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Marian KjellevoldIL Gular188769
Helen MartinsenIL Gular209975
Linda RykkjeStord Orientering100200
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213455
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223

D 17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise RognsvågUmeå OK62068
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125

D 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren HoplandGneist, IL195883
Britt KarlsenAskøy OL197152
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett223865
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Brage IversenBergens TF206538
Birk Bell LysakerFana IL211313
Andreas NysæterBergens TF226165
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

H 17 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett186115
Ketil DøskelandFana IL192228
Trond DøskelandFana IL500616
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Vemund HansenTIF Viking186183
Bård HeklandIL Gular92585
Geir HeksemFana IL91590
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Scott JuvikIL Gular224274
Gard E. JørgensenGneist, IL411993
Magne KnudsenGneist, IL207802
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Gunnar GytriFørde IL211292
Jan Petter HansenIL Gular88734
Arne JohannesenIL Gular61154
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Rune StadsnesIL Gular187280
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921

H 70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Per VoldFana IL220842

B-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D/H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Egil KarlsenAskøy OL197044
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

D 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Rannveig SolliAskøy OL500609

D/H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda Daltveit SlettebøFana IL213390
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Mari StadsnesIL Gular212049
Ingeborg StrandenesFana IL225209

D/H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AnibleIL Gular50247917
Helge NysæterBergens TF191385
Ingrid RollFana IL187032

Annonser

IOF Eventor