Påmeldte deltakere til Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 14 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL227502
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL227562
Synne SørliEidskog OL412987

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla LomeHamar OK189071

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Rebekka MarkovAustmarka IL94915
Maren SogstadGjø-Vard OL191242

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette SolbergseterAustmarka IL138625

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OK500607

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn LandeEidskog OL80985
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL401122
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Morten TangenOK Moss208419

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Arne SørliEidskog OL176000

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil SolbergseterAustmarka IL208624
Niklas StolpeEidskog OL227621
Tor SætabergetLunderseter IL193022

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasVang OL202094

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Øivind FrøislandVang OL80042
Eivind LandeEidskog OL500534
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Trond OlsenLøten o-lag235810
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Tor SolbergseterAustmarka IL62289
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BusterudElverum OK216774
Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK
Klaus EngenEidskog OL216401
Ole LienLøten o-lag480070
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Stein NordviElverum OK211173
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Arve SmestadLøten o-lag87092
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Roar SætabergetLunderseter IL227482

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor