Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 30 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 243 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 60-
Elisabeth RødAndebu ILD 60-

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen KvilhaugBotne SKH 70-
Ingrid MobråthenBotne SKD 13-14
Randi MobråthenBotne SKD 17-C

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 17-3885290

Bø OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabeth Bratland SolbergBø OLD 40-
Gaute Bratland SolbergBø OLH -10
Olav Bratland SolbergBø OLH 13-14
Vegard Bratland SolbergBø OLH -12N
Per Chr. HagenBø OLH 60-
Sondre Harstad RindeBø OLH -12N
Tobias Harstad RindeBø OLH -10
Trude HarstadBø OLD 40-
Henrik RomnesBø OLH -10
Rune RomnesBø OLH 40-
Elise StørenBø OLD 15-16
Johnny Stålberg FosslandBø OLH -10
Endre TvindeBø OLH -12N

Drangedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd AureDrangedal OLH 70-
Astrid LundeDrangedal OLD 60-

Eiker OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLD 15-163680501
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 15-163684867
Silje MorlandstøEiker OLD 15-163680519
Heidi MyklemyrEiker OLD 40-3644655
Vegard MyklemyrEiker OLH 17-3553393
Anne Marthe PeveriEiker OLD 17-
Alvilde Lysaker SandenEiker OLD 15-16185887
Tomine Lysaker SandenEiker OLD 15-163685815
Anna Isnes TyseEiker OLD 17-
Oda Isnes TyseEiker OLD 15-163679081

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar MølnvikFossum IFH 50-
Magnhild T. MølnvikFossum IFD 50-

Hedrum OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLD 40-
Helge FossheimHedrum OLH 70-
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 40-
Sindre R HoltHedrum OLH 17-3867850
Hanna JohanssonHedrum OLD 15-16
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843
Espen JohnsenHedrum OLH 40-
Annika van RaaijHedrum OLD 11-12
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16
Ludvig SkramdalHedrum OLH 11-12
Marlene SkramdalHedrum OLD 13-16C
May-Britt SkramdalHedrum OLD 17-C

IL Hauken (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jesper FlogstadIL HaukenH 40-
Morten HamreIL HaukenH 50-
Dan Egil LjådalIL HaukenH 40-
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH 11-12
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH -10189133

IL Koll (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege AndersenIL KollD 40-
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-143653292
Erik BorgIL KollH 50-
Martin Christoffer BorgIL KollH 11-12

Kongsberg OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene Brandal SøftingKongsberg OLD 13-14
Torgeir BrandalKongsberg OLH 50-
Lise HørtvedtKongsberg OLD 60-
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-

Lardal OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 13-14
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLD 70-501160
Eline SchjervenLardal OLD 13-14
Mina SchjervenLardal OLD 15-16
Hallvard TjentlandLardal OLH 13-14
Jens TjentlandLardal OLH 40-
Tollef TjentlandLardal OLH -1082132

Larvik OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 70-
Elin BjervaLarvik OKD 17-
Ida Vår DirdalLarvik OKD 50-3474269
Kristian Kaupang LyeLarvik OKN-åpen
Yousef KhouryLarvik OKH 13-16C
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OKH 17-
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14
Torstein LyeLarvik OKH 17-C
Ingvild RingheimLarvik OKN-åpen
Iril RingheimLarvik OKD 11-12
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-
Ingrid UndstadLarvik OKD 17-

Notodden OL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 60-480044
Ingvild Buchacz EieNotodden OLD -10228500
Sigrid Buchacz EieNotodden OLD 11-12212476
Emma EngehultNotodden OLD 13-143700697
Mia EngehultNotodden OLD 17-C
Rasmus EngehultNotodden OLH -10212066
Robert FredriksenNotodden OLH 40-
Ingeborg HovdejordNotodden OLD 13-16N228516
Balder Torvanger LysbakkenNotodden OLN-åpen211939
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OLD 11-12212095
Eir Torvanger LysbakkenNotodden OLN-åpen
Bendik Schia LøeNotodden OLH 13-16C89009
Jakob Schia LøeNotodden OLH 15-1686892
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Jon Are MyhrerNotodden OLH 17-
Karoline NordgårdNotodden OLN-åpen
Kristin NordgårdNotodden OLD 13-14222160
Sveinung RekaaNotodden OLH 60-480043
Kristin SandvenNotodden OLD 40-
Synne SandvenNotodden OLD 11-12
Egil SimonesNotodden OLH 40-
Line Borgejordet SimonesNotodden OLD 11-12
Mina Borgejordet SimonesNotodden OLD 13-14
Elin SlokvikNotodden OLD 17-C
Snorre SlokvikNotodden OLH 15-163488665
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-163488517
Lillian Fogt SundelinNotodden OLN-åpen

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Tore SolheimNydalens SKH 70-

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhOK MossD 40-3883956
Morten Tangen FredhOK MossH 17-3705621

OK Skeidi (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 50-
Carl Ove BergOK SkeidiH 70-
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 40-89677
Helge GisholtOK SkeidiH 50-
Arve GlittumOK SkeidiH 50-
Inge GlittumOK SkeidiH 50-
Anne Marie Koren HalvorsenOK SkeidiD 17-C502234
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiD 17-C
Hanne HerumOK SkeidiD 60-89670
Dag KristensenOK SkeidiH 60-
Tonny LindquistOK SkeidiD 60-188464
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 70-211595

OL Tønsberg og omegn (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnN-åpen
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnN-åpen
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnD 40-
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnN-åpen
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD -10
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 11-12
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 15-16
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 17-3672177
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 15-163444122
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 15-16
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 13-14
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 11-12
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 13-14
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 40-
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 11-12
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-80466
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16222564
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegnD 17-C

Porsgrunn OL (63)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLD 50-
Anniken AusenPorsgrunn OLD 50-
Dag AusenPorsgrunn OLH 40-
Elise AusenPorsgrunn OLD 15-163830908
Martin AusenPorsgrunn OLH 13-14
Lill BirkelundPorsgrunn OLD 60-
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14
Sigrid BruemPorsgrunn OLD -10175807
Eirik Ostrø BøgebergPorsgrunn OLH -10
Dea EikedalenPorsgrunn OLN-åpen213815
Solan EikedalenPorsgrunn OLN-åpen213325
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 50-
Adrian HagenPorsgrunn OLH 11-12
Une HoltermannPorsgrunn OLD 13-14
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 60-200404
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLD 17-C
Kay JørgensenPorsgrunn OLH 60-
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OLN-åpen
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLN-åpen
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 13-14
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 70-229517
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-
Sondre KornmoPorsgrunn OLH -10
Jakob KristensenPorsgrunn OLH -10229523
Julie KristensenPorsgrunn OLD 11-12
Jørn LangerudPorsgrunn OLH 40-
Janne LarsenPorsgrunn OLD 40-
Bjørn LiePorsgrunn OLH 40-
Runar Torpe LienPorsgrunn OLH 17-
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLD -10
Rolf LyePorsgrunn OLH 70-200511
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-3826484
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 13-14
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-3863560
Lene MeenPorsgrunn OLD 40-
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLD 15-16
Lillian MyrlandPorsgrunn OLD 11-12
Børge NordliPorsgrunn OLH 17-
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 60-
Atle RemmePorsgrunn OLH 60-
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLD 70-207889
Egil RonæssPorsgrunn OLH 70-195709
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 13-14
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-1007
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 15-16
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-3880002
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-199543
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLD -10213243
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-3800422
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-3863792
Hilde VassendPorsgrunn OLD 40-1010
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLD 40-199544
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLN-åpen
Emilie WestinPorsgrunn OLD 17-3879020
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLD 17-
Lenka WestinPorsgrunn OLD 40-
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14234871

Sandefjord OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH 15-16
Mai Britt BjørkSandefjord OKD 40-
Theodor BjørkSandefjord OKH 13-14
Kari ChristiansenSandefjord OKD 50-
Brage EikåsSandefjord OKH 11-12182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 40-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Benjamin GjoneSandefjord OKH 13-14
Gabriel GjoneSandefjord OKH 11-12
Oskar KaaløySandefjord OKH 50-

Skien OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 40-
Kristian Ekeberg FliidSkien OKH 11-12212732
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12
Gaute NysæterSkien OKH 11-12
Gisle NysæterSkien OKH 17-
Skjalg NysæterSkien OKH 17-3586088
Trude NysæterSkien OKD 40-
Harald OmlandSkien OKH 50-
Espen RaastadSkien OKH 50-
Rita RaastadSkien OKD 17-C
David SolliSkien OKH 17-219554
Arnfinn SørumSkien OKH 17-C503910

Stokke IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke ILD 70-
Alexander DybvikStokke ILN-åpen
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 40-
Jens G. DybvikStokke ILH -10
Kenneth DybvikStokke ILH 40-
Martin DybvikStokke ILH 11-12
Elin GravningenStokke ILD 40-3642006
Even GravningenStokke ILH 15-163642402
Niclas GunnerødStokke ILH 11-12
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 60-
Runar KittilsenStokke ILH 70-

Annonser

IOF Eventor