Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 11 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Julie MyklesetVang OL213610

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin LauritsenHamar OK211468
Guro MoOL Toten-Troll126639
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Eli StensliLøten o-lag501070
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Stine Olsen KirkevikHamar OK158064
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Mona LomeHamar OK190329
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid GiilRond OL227457
Elin Moe GræsliHamar OK142862
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Aas FjæstadHamar OK211310

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK503102

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein SandakerVang OL216678
Øystein SkappelLillehammer OK217864

H19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian GræsliHamar OK503924
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215631
Are StrandlieGjø-Vard OL500062

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Morten StenbergVang OL217007
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Svein ThorsbergGrue IL222088
Henning WernøeHamar OK189105

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering66676
Edvard DahlOL Vallset/Stange176154
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Einar LienLøten o-lag76183
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Stein NordviElverum OK211173
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Tore StensethLøten o-lag217264
Tor StrandRaumar Orientering74968

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Klaus EngenEidskog OL216401
Knut FjæstadHamar OK201818
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK206901
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

D17 kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Nina SøndmørHamar OK91387

H17 kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver RognstadHadeland OL67785

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Peder MoOL Toten-Troll223878
Niklas MyklesetVang OL234527
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Amund Søndmør MartinsenHamar OK503102

Annonser

IOF Eventor