Påmeldte deltakere til Myrsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: mandag 17 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 143 påmeldte deltakere.

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Tuva MyklesetVang OL
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Eirik Olsen KirkevikHamar OK158064
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512

D13-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Julie MyklesetVang OL72299
Astrid RognstadHadeland OL180263
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Linda EngenRaumar Orientering227714
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Lone MalmgrenGjø-Vard OL226193
Nina SmestadLøten o-lag501471
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Eli StensliLøten o-lag501070
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Turid GiilRond OL227457
Oddný GuðmundsdóttirHamar OK187241
Mette Marit JensenHamar OK189100
Marianne MyklebustHamar OK176018
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Siri HestadHamar OK195815

H13-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Håkon WedumLillehammer OK183841

H17 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett92235
Lars Erik BakkeLøten o-lag216758
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Lars GrøndalenHamar OK167018
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Even LindaasVang OL202094
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Sverre NarumVang OL206442
Roar SaxhaugRaumar Orientering157144
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag501531
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Ole Christian BangHamar OK154868
Harald BergeLøten o-lag224526
Knut EngenRaumar Orientering228075
Svein GodagerLøten o-lag480067
Bjarne HarkinnHamar OK222436
Frode HaugHamar OK97998
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Knut MalmoRingsaker OK501243
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Harald ØstbyeElverum OK221167

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Trygve HestadHamar OK191313
Terje MalmHamar OK206901
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas KvammeOL Toten-Troll

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Claire BantHamar OK186883
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Markus KvammeOL Toten-Troll

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mira Bjørnbekk-DalsrudVang OL213754
Maren Bleken RudVang OL211885
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Eline Malmo JordheimVang OL217704
Eskil Malmo JordheimVang OL217842
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Selma KvammeOL Toten-Troll223820
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Niklas MyklesetVang OL
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange

Annonser

IOF Eventor