Påmeldte deltakere til KM natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 19 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3613973
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 501834
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Linn Mei WaalerMåren OK3611019

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Britta FismenFossum IF79825
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292, 208999
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903, 184338
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Felix FinsrudAsker Skiklubb
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Isak JonssonNydalens SK3602398
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Peter GisholtFossum IF198904, 198904
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Joar OldernesLillomarka OL201894, 3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903

H 21- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Simen BordalFossum IF3226909
Felix BreitschädelBækkelagets SK3866134
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Håvard HagaNydalens SK3782182
Sigur HeggedalNydalens SK3624640
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Trond KortnerØstmarka OK3625613
Sindre LangaasNydalens SK203666
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Trond LundIL Tyrving3504107
Karl-Johan MalmbergIL Tyrving
Håvard MyhreBækkelagets SK
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Jostein NørbechNydalens SK3511995
Christian ReuschHeming Orientering3887072
Henning C StrandhagenRøyken OL161009
Ralph StreetNydalens SK
Leif StørmerFossum IF3597309
Johan SvedbergHeming Orientering
Øystein SørensenNydalens SK
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Einar TommelstadNydalens SK3597770
Ragnar TonjerNydalens SK
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Christian VogelsangNydalens SK3728599
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving3389434
Christian GrotnesIL Tyrving211267, 3199718
Stein H. HagenFossum IF3448610
Øystein HoloFossum IF3781697
Einar LunøeNydalens SK
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per Ola UlsethNydalens SK
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

Åpen A-kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HasaasFossum IF3632999
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Endre StoksethNydalens SK

D21B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla HortenLillomarka OL79104
Kjersti HovFossum IF3703667
Marianne ReuschHeming Orientering3334885

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289, 3707825

Annonser

IOF Eventor