Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Toril KorsvikRond OL68602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436

D60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102

H40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Arne SaxhaugRaumar Orientering

H50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OL170443
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Kai SolumRond OL68603
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering80595
Tom EidsetherRaumar Orientering400242
Roy GjerdingOK Moss504397
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Jan Tore GundersenRaumar Orientering97289
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Frode HjorthHamar OK68061
John HofossHadeland OL503035
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Morten SkoglundByåsen IL178050
Tor StrandRaumar Orientering74968
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H70 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Helge RevhaugRingerike OL214964
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver RognstadHadeland OL67785
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering234106
Sondre BekkelundGjø-Vard OL242417
Maren Bleken RudVang OL211885
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Lars GjerdingenHadeland OL211303
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Marie KalgraffRingsaker OK66622
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Erik von Nessen PrytzGjø-Vard OL412926
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll185819
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll185717
Camilla TomterSnertingdal IF Orientering234233
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering206244
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Astrid RognstadHadeland OL180263
Berthe TesloHadeland OL502452

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti AndresenHadeland OL211172
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering501148
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Ingeborg RognstadHadeland OL504226

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
Tone Bleken RudVang OL173480
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Amund Hagberg SolumRond OL71205

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Thomas KalgraffRingsaker OK223997
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering
Yngve FinkenhavnNittedal OL214857
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Markus KvammeOL Toten-Troll223815
Jan Vegard RudsengenRond OL400980
Tor WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL202398
Anders NygårdGjø-Vard OL212702
Stein SandakerVang OL216678

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Anders SkjesetVang OL501416
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Morten TangenOK Moss208419
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346

H 21 AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

D 21 AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964

H 40 AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Erik HaugenRingsaker OK92332
Trygve RognstadHadeland OL179970
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439

D 40 AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi GabrielsenRaumar Orientering238180
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

Annonser

IOF Eventor